MFS MACHINE: Sizin için üretiyoruz...

ANA SAYFA » ÜRÜNLER » ÜTÜLEME SİSTEMLERİ » Ev Grubu » Buhar Kazanlı Ütüler » BUHARLI ÜTÜ VE TEMİZLEME ROBOTU - 3,5 LT ( PROFESYONEL ÜTÜ, FIRÇA, PİSTOLE VE TEMİZLİK APARATLARI)

SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036
 • SPR/MN 5036

BUHARLI ÜTÜ VE TEMİZLEME ROBOTU - 3,5 LT ( PROFESYONEL ÜTÜ, FIRÇA, PİSTOLE VE TEMİZLİK APARATLARI)

Kategori : Buhar Kazanlı Ütüler

Gazzela
Fiyat Sorunuz

WHATSAPP TELEFON +90 (533) 473 4552

SPR/MN 5036

GAZZELLA "TRİO CLEAN" BUHARLI ÜTÜLEME VE TEMİZLEME ROBOTU - 3,5 LT ( PROFESYONEL ÜTÜ, FIRÇA, PİSTOLE VE TEMİZLİK APARATLARI DAHİL)

Ürün Açıklaması

Gazzella "Trio Clean" Buharlı Ütüleme ve Temizleme Robotu 3,5 Litre

Profesyonel Ütü, Fırça, Pistole ve Temizlik Aparatları Dahil

Su Kapasitesi 

3,5 litre 

Kazan Rezistansı 

1200 W 

Ütü Rezistansı 

800 W 

Fırça Rezistansı 

500 W 

Çalışma Voltajı 

220/230 V 50/60 Hz 

Buhar Basıncı 

4 bar 

Ütüleme Süresi 

~4.5 h 

Ağırlık 

5.9 kg 

Buhar Yoğunluğu 

100 gr/dk 

Kazan Malzemesi 

Özel Paslanmaz Çelik 

Buhar Hazırlık Süresi 

~8 dk. 

 

Buharlı Ütü; 1/3 oranında zamandan tasarruf sağlar. Beslemeli enerji kullanım sistemi sayesinde, elektriik sarfiyatını düşürür, enerji tasarufu sağlar. Yüksek buhar gücü (4 bar) ile kırışıklıklaır kolayca açar. Su takviyesiz 3 saat boyunca ütüleme olanağı sağlar.

Buhar fırçasıyla; Askıdayken perde ve tüllerin, kalın tüylü kumaşların, deri ve süet giysi, triko tarzı narin kumaşlı elbiselerin, koltuk, kanepe gibi kumaş ve deri kaplamalı eşyaların ütülenmesinde kullanılır. Ayrıca koltuk ve halı gibi eşyalardaki bakterileri buharla yok ederek hijyen ve parlaklığı sağlanır.

Pistole ve Diğer Aparatlar; Noktasal ve bölgesel buhar ihtiyacına cevap verecek özellikte tasarlanmıştır. Ziynet eşyalarının temizlenmesinde. Tozu alınamayan kenar ve köşelerin temizlenmesinde. Derz araları , fayans, madeni ve cam eşyaların üzerindeki toz, yağ gibi kirlerin temzilenmesinde. Kalorifer peteklerinin temizlenmesinde. Tıkanan lavaboların açılmasında. Yapay çiçeklerin temizlenmesinde. Fırın, ocak ve aspiratörlerin üzerindeki yağların ve kirlerin temizlenmesinde. Tencere, tava gibi çeşitli mutfak gereçlerinin üzerine yapışmış olan yağ ve kurumuş atıkların temizlenmesinde. Mutfak zeminleri ve doalpların temizlenmesinde. Banyo ve tuvalet zeminlerinin ve dolaplarının temizlenmesinde. Pimapen, camlar, pencereler ve panjurların temizlenmesinde. Koltuklar, yastıklar ve halıların hijyen koşularla temizlenmesinde oluşan kötü kokuların yok edilmesinde ve maytların yok edilmesinde. Evinizdeki tüm zeminlerin hijyen koşullarla temizlenmesinde. (Fayans, parke, laminant, mineflo vb.) Duvarlardaki kir ve lekelerin temizlenmesinde. Bant, sticker, duvar kağıdı ve bordür gibi yapışkanlı maddelerin, bulunduğu yüzeyden sökülüp temizlenmesinde kullanılır. Deterjan benzeri kimyasallar olmadan temizliğin ve sağlığın hijyenik koşullarda yapılmasını sağlar.

Kullanım Alanları: Evler, Hastaneler, Oteller, Yurtlar ,İş yerleri, Açık Ofisler, Kafe/Restoran/Kahvehaneler, Lokantalar, Spor Salonları,Oto Kuaförleri, Berber/Kuaför/Güzellik Merkezleri Kısaca hayatın hijyen gereken her alanında…

Sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Captcha

2024. Copyright © MFS MACHINES

Avinga | SiteMap